Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

AUTO-SEKCE

Fotogalerie

Soutěž elegance v Roztokách

8.května

Soutěž elegance v Roztokách která se koná vždy 8. května je pro pražské veteránisty tím skutečným začátkem sezóny. Za příjemného slunečného počasí se v krásném prostředí zámeckého parku, mezi nádhernými auty a motocykly sešlo i dosti členů Autosekce.


Foto a text:Michal Květoň

Benzínové opojení

Benzínové opojení se jmenovala výstava obrazů Václava Zapadlíka, která se konala v dubnu ve výstavní síni Mánes. Jejím kurátorem byl Karel Mráz a několik členů Autosekce pomáhalo při instalaci. Na vernisáži 4. dubna se nás pochopitelně sešlo poměrně hodně. A ve čtvrtek 14. dubna patřil Mánes jenom Autosekci. Restaurace „Art Mánes“ nám zde připravila tabuli pro slavnostní posezení.


 

Foto a text: Michal Květoň

Petr Ptáček

26.února 2016

Petr Ptáček měl 26. února 2016 vernisáž svojí výstavy v centru Coworking Prague na Karlově náměstí. I této akce se zúčastnilo několik členů Autosekce.

Foto a text :Michal Květoň
 

2. Akademický ples veteránismu

15.ledna 2016

2. Akademický ples veteránismu se konal 15. ledna 2016. Byl první letošní veteránistickou akcí, které se v hojném počtu zúčastnili členové autosekce. A nebylo to setkání ledajaké. Václav Zapadlík byl oceněn jako „Osobnost veteránismu“ a Bohumír Sládek získal pohár za 2. místo v „Poháru federace klubu historických vozidel“.


Foto a text : Michal Květoň

Výroční posezení Autosekce

7.ledna 2016


Výroční posezení Autosekce bývá zpravidla posledním setkáním Autosekce před koncem roku. Tentokrát jsme to nějak nestihli, takže jsme se sešli až 7. ledna letošního roku v restauraci „Zubajda“ v Zubatého ulicie

Foto  a text : Michal Květoň

TOPlist